Össz. 2 db angol nyelvű plakát: Camelot és Shakespeare week, 1980 körül. Camelot amerikai plakát hátoldalán a közreműködők aláírásaival. Sérült, szélein szakadásokkal, foltos, felcsavarva, 51x35 cm