13135.
372. Gelaufene Fernauktion
Musik, Noten, Instrumenten
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Fábián Imre: A huszadik század zenéje. Bp., 1966., Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, hiányos papír védőborítóban.