11 000 HUF
29,73 EUR, 32,35 USD
Andrees Allgemeiner Handatlas in 126 Haupt- und 139 Nebenkarten. Bielefeld und Leipzig, 1903, Velhagen&Klasing. Negyedik kiadás. Javított gerincű, aranyozott vászon-kötésben, restaurált, helyenként kissé foltos lapokkal.