19122. 372. Gelaufene Fernauktion Juwelen
3 000 HUF
0 HUF
Ezüst(Ag) zománcozott óra, sérült számlappal, hiányzó felhúzóval, jelzett, nem jár, d: 3 cm, bruttó: 21,3 g
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert