19054. 372. Gelaufene Fernauktion Juwelen
4 600 HUF
0 HUF
Aranyozott ezüst(Ag) karperec kővel, jelzett, sérüléssel, 5,5×5,5 cm, bruttó: 14,6 g
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit