10304. 372. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
10 000 HUF
0 HUF
Szőnyi István (1894-1960): Házak a töltés mentén, rézkarc, papír, kis sérüléssel, jelzett, üvegezett fa keretben, 16,5×21 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert