Schéner Mihály (1923-2009): Pipanya és pupanya. Filctoll, papír, karto... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/372/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Schener-Mihaly-1923-2009-Pipanya-es-pupanya-Filctoll-papir-kartonra-kasirozva-serult-f~II2173277
2173277
10279
372
Rufpreis:
12 000 HUF 32,43 EUR , 35,29 USD
Beschreibung: Schéner Mihály (1923-2009): Pipanya és pupanya. Filctoll, papír, kartonra kasírozva, sérült fa keretben, 29,5×21 cm
: tánczos_gábor