Molnár Iscsu István (1947-): Táj drapériával. Színes rézkarc, papír, k... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/372/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Molnar-Iscsu-Istvan-1947-Taj-draperiaval-Szines-rezkarc-papir-kisse-kopott-uvegeze~II2172415
2172415
10217
372
Beschreibung: Molnár Iscsu István (1947-): Táj drapériával. Színes rézkarc, papír, kissé kopott, üvegezett fa keretben, 18x28 cm
: tánczos_gábor