Koráb Boldizsár (1926-2013): Vár 1945-46 (Romos Budai Várnegyed). Akva... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/372/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Korab-Boldizsar-1926-2013-Var-1945-46-Romos-Budai-Varnegyed-Akvarell-papir-jelzett-lap~II2173102
2173102
10177
372
Beschreibung: Koráb Boldizsár (1926-2013): Vár 1945-46 (Romos Budai Várnegyed). Akvarell, papír, jelzett, lap szélén szakadással, 40,5×30 cm
: karap_norbert