10132. 372. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF
11
0 HUF
Jámbor Rózsi (?-?), 1910-30 körül: Fejkendős hölgy. Olaj, karton, sérült, hátoldalán müncheni művészellátó elkopott bélyegzője, 48,5x38 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert