Iványi jelzéssel: Öböl. Olaj, farost, fa keretben, 60x80 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/372/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Ivanyi-jelzessel-Obol-Olaj-farost-fa-keretben-60x80-cm~II2151694
2151694
10129
372
28000
Beschreibung: Iványi jelzéssel: Öböl. Olaj, farost, fa keretben, 60x80 cm
: kozár_edit