Ducsay Béla(1893-1967): Parasztudvar állatokkal. Szén, papír, papírra kasírozva jelzett, hátoldalán hagyatéki bélyegzővel és egy másik rajzzal (Faun és nimfák), sérült, 24,5x34,5 cm