A. Ponyatovskaya '07 jelzéssel: Mesejelenet unikornissal. Olaj, vászon... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/372/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/A-Ponyatovskaya-07-jelzessel-Mesejelenet-unikornissal-Olaj-vaszon-hatoldalan-is-jelzett-6~II2169854
2169854
10260
372
7500
Rufpreis:
7 500 HUF 20,27 EUR , 22,06 USD
Beschreibung: A. Ponyatovskaya '07 jelzéssel: Mesejelenet unikornissal. Olaj, vászon, hátoldalán is jelzett, 60x60 cm
: karap_norbert