Felix Salten: Bambi. Fordította: György Ferenc. Szávay Edith rajzaival... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/372/kategorien~Bucher/Bucher-Marchen~1000017/Felix-Salten-Bambi-Forditotta-Gyorgy-Ferenc-Szavay-Edith-rajzaival-Bukarest-en-Ifjusag~II2149716
2149716
17370
372
Books: Tales
Rufpreis:
800 HUF 2,16 EUR , 2,35 USD
Beschreibung: Felix Salten: Bambi. Fordította: György Ferenc. Szávay Edith rajzaival. Bukarest,é.n., Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kötés enyhén sérült.