Halász Zoltán: Históriák a magyar régészet történetéből. Búvár Könyvek... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/372/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~1000004/Halasz-Zoltan-Historiak-a-magyar-regeszet-tortenetebol-Buvar-Konyvek-47-Bp-1964-~II2172727
2172727
15730
372
Books: History
Rufpreis:
1 200 HUF 3,24 EUR , 3,53 USD
Beschreibung: Halász Zoltán: Históriák a magyar régészet történetéből. Búvár Könyvek 47. Bp.,(1964.), Móra. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, hiányzó címlappal, volt könyvtári példány.
: ekb