Balassa M. Iván: A parasztház évszázadai. A magyar lakóház középkori f... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/372/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1000006/Balassa-M-Ivan-A-paraszthaz-evszazadai-A-magyar-lakohaz-kozepkori-fejlodesenek-vazlat~II2097317
2097317
16666
372
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Balassa M. Iván: A parasztház évszázadai. A magyar lakóház középkori fejlÅ‘désének vázlata. Békéscsaba, 1985, Békés Megyei Tanács VB. Kiadói egészvászonkötés, kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban. Megjelent 1500 példányban, ebbÅ‘l 500 számozott példány. Számozott (500/167.) példány.
: karap_norbert