18614.
372. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
Jókai Mór: Targallyak. Nemzeti Kiadás LVIII. kötet. Bp.,1896, Révai, 204+1 p. Kiadó dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötés, Leszik-kötés, aranyozott lapélekkel, a gerincén kopott aranyozással, a borítón kis folttal, magánykönyvtári bélyegzővel.