11112. 371. Gelaufene Fernauktion Porzellan
10 000 HUF
0 HUF
Herendi porcelán vadnyúl pár, kézzel festett, jelzett az alán, Vastagh Éva (1900-1942) szobrászművész terve, jelzett a talpán, fülénél sérült, m: 13 cm, h: 13 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert