11214. 371. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 000 HUF
0 HUF
3 db porcelán régebbi konyhai fedeles tároló edény (rizs, cukor, kávé), matricás, jelzés nélkül, formaszámmal, m: 17 cm, mindegyik kopott és sérült
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit