1952 Herendi porcelán tányér Rákosi címerrel. Kézzel festett. Jelzett:... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/371/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500005/1952-Herendi-porcelan-tanyer-Rakosi-cimerrel-Kezzel-festett-Jelzett-ifj-Garanyi-Jozsef-B~II2167602
2167602
11120
371
Beschreibung: 1952 Herendi porcelán tányér Rákosi címerrel. Kézzel festett. Jelzett: ifj Garányi József. Benyomott jelzéssel, kopással d:25,5 cm
: karap_norbert