https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Militaria

Zahl der Lose: 48

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1994. A Magyar Katonai Térképeszet magalakulásának emlékére 1919-1994 kétoldalas ezüstpatinázott Br emlékérem (65mm) T:1-
31681.

1994. "A Magyar Katonai Térképeszet magalakulásának emlékére 1919-1994" kétoldalas ezüstpatinázott Br emlékérem (65mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
4
2001. A Hazáért - Katonai Felderítő Hivatal Br emlékérem (60mm) + Mellári Károly nyá. közalkalmazottnak a katonai felderítésérdekében végzett áldozatkész munkája elismeréseként 2001. szeptember 20-án Morber Ferenc vezérőrnagy Magyar Köztársaság Katonai Felderítő Hivatal Főigazgató Br lemezplakett (100x50mm) eredeti tokban T:2
31682.

2001. "A Hazáért - Katonai Felderítő Hivatal" Br emlékérem (60mm) + "Mellári Károly nyá. közalkalmazottnak a katonai felderítésérdekében végzett áldozatkész munkája elismeréseként 2001. szeptember 20-án Morber Ferenc vezérőrnagy Magyar Köztársaság Katonai Felderítő Hivatal Főigazgató" Br lemezplakett (100x50mm) eredeti tokban T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 500 HUF
14,86
EUR
,
16,18
USD
Zahl der Gebote:
2
DN Nemzeti Front alpakka jelvény T:2
31683.

DN "Nemzeti Front" alpakka jelvény T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Amerikai Egyesült Államok 2000. Koszovói Hadjárat Medál Br kitüntetés mellszalagon T:1 USA 2000. Kosovo Campaign Medal Br decoration on ribbon C:UNC
31684.

Amerikai Egyesült Államok 2000. "Koszovói Hadjárat Medál" Br kitüntetés mellszalagon T:1 USA 2000. "Kosovo Campaign Medal" Br decoration on ribbon C:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Jugoszlávia 1951-1961. Néphadsereg rendjének II. osztályú Ezüst Csillaga részben zománcozott és aranyozott Ag kitüntetés, hátlapon fémjel T:1- Yugoslavia 1951-1961. Order of the Peoples Army with Silver Star / II. class partially enamelled and gilt Ag decoration, with silver hallmark on reverse C:AU
31685.

Jugoszlávia 1951-1961. "Néphadsereg rendjének II. osztályú Ezüst Csillaga" részben zománcozott és aranyozott Ag kitüntetés, hátlapon fémjel T:1- Yugoslavia 1951-1961. "Order of the Peoples Army with Silver Star / II. class" partially enamelled and gilt Ag decoration, with silver hallmark on reverse C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Német Harmadik Birodalom Nappali Vadász pilótajelvény G.H.Osang Dresden gyártói jelzéssel (75x26mm) T:2 German Third Empire Daylight Hunter pilot badge with G.H.Osang Dresden makers mark (75x26mm) C:XF
31686.

Német Harmadik Birodalom "Nappali Vadász" pilótajelvény "G.H.Osang Dresden" gyártói jelzéssel (75x26mm) T:2 German Third Empire "Daylight Hunter" pilot badge with "G.H.Osang Dresden" maker's mark (75x26mm) C:XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Zahl der Gebote:
2
Svédország DN For Skydning fém sapkajelvény (40x45mm) T:1- Sweden ND For Skydning metal cap badge (40x45mm) C:AU
31687.

Svédország DN "For Skydning" fém sapkajelvény (40x45mm) T:1- Sweden ND "For Skydning" metal cap badge (40x45mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Szovjetunió ~1990. 100 éves a tengeralattjáró flotta zománcozott Br jelvény csavaros hátlappal (34x40mm) T:2 Soviet Union ~1990. 100 Years of Submarine Fleet enamelled Br badge with screw back (34x40mm) C:XF
31688.

Szovjetunió ~1990. "100 éves a tengeralattjáró flotta" zománcozott Br jelvény csavaros hátlappal (34x40mm) T:2 Soviet Union ~1990. "100 Years of Submarine Fleet" enamelled Br badge with screw back (34x40mm) C:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
DN A béke érdekében végzett eredményes munkáért - Országos Béketanács zománcozott, aranyozott üveg és Br plakett (119x119mm) T:1
31689.

DN "A béke érdekében végzett eredményes munkáért - Országos Béketanács" zománcozott, aranyozott üveg és Br plakett (119x119mm) T:1

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
2
DN Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem zománcozott fém jelvény (39x50mm) +MHSZ Általános Honvédelmi Oktatás zománcozott kitűző + Magyar Honvédelmi Szövetség - Honvédelmi Lövészverseny Korcsoport versenydöntő hely aranyozott fém érem füllel + Magyar Atlétikai Szövetség Kerületi Bajnoksága fém emlékérem füllel + Magyar Főiskolai Sportegyletek Egyesülése - Standard bronz emlékérem + Magyar címer Br jelvény (47mm) T:2,3 kis zománchiba
31690.

DN "Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem" zománcozott fém jelvény (39x50mm) +"MHSZ Általános Honvédelmi Oktatás" zománcozott kitűző + "Magyar Honvédelmi Szövetség - Honvédelmi Lövészverseny Korcsoport versenydöntő hely" aranyozott fém érem füllel + "Magyar Atlétikai Szövetség Kerületi Bajnoksága" fém emlékérem füllel + "Magyar Főiskolai Sportegyletek Egyesülése - Standard" bronz emlékérem + Magyar címer Br jelvény (47mm) T:2,3 kis zománchiba

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
1
Vegyes: Franciaország 1918. Háborús Kereszt Br kitüntetés mellszalag nélkül, Jugoszlávia ~1930. Királyi Érdemérem / I. Sándor Br kitüntetés letört koronával. Szign.: Kovnica A.D., Bulgária ~1933-1939. Európai Háborús Emlékérem 1915-1918 aranyozott Br kitüntetés, Ausztria 1932. Háborús Emlékérem 1914-1918 aranyozott Br kitüntetés, mindegyik mellszalag nélkül T:2-3 Mixed: France 1918. War Cross (Croix de Guerre) 1914-1918 Br decoration, Yugoslavia ~1930. ZA USLUGE KRALJEVOM DOMU (King Alexander I Merit Medal Royal House) Br decoration. Sign.: Kovnica A.D., Bulgaria ~1933-1939. European War Commemorative Medal 1915-1918 gilt Br decoration, Austria 1932. Great War Commemorative Medal 1914-1918 gilt Br medallion, all without ribbon C:XF-F
31691.

Vegyes: Franciaország 1918. "Háborús Kereszt" Br kitüntetés mellszalag nélkül, Jugoszlávia ~1930. "Királyi Érdemérem / I. Sándor" Br kitüntetés letört koronával. Szign.: Kovnica A.D., Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott Br kitüntetés, Ausztria 1932. "Háborús Emlékérem 1914-1918" aranyozott Br kitüntetés, mindegyik mellszalag nélkül T:2-3 Mixed: France 1918. "War Cross (Croix de Guerre) 1914-1918" Br decoration, Yugoslavia ~1930. "ZA USLUGE KRALJEVOM DOMU (King Alexander I Merit Medal Royal House)" Br decoration. Sign.: Kovnica A.D., Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt Br decoration, Austria 1932. "Great War Commemorative Medal 1914-1918" gilt Br medallion, all without ribbon C:XF-F

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
4
8db-os kitüntetés és jelvény, közte A haza fegyveres szolgálatában 15 év, nyugdíjas igazolvánnyal T:1-,2
31692.

8db-os kitüntetés és jelvény, közte "A haza fegyveres szolgálatában 15 év", nyugdíjas igazolvánnyal T:1-,2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse