Jelzett alpakka gyertyatartó Abbazia kávéház. 23 cm Sérült https://www.darabanth.com/de/fernauktion/371/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500011/Jelzett-alpakka-gyertyatarto-Abbazia-kavehaz-23-cm-Serult~II2162370
2162370
11444
371
Flea Market
Beschreibung: Jelzett alpakka gyertyatartó Abbazia kávéház. 23 cm Sérült
: karap_norbert