1942-43, össz. 2 db évkönyv és naptár: 1942 Uj Magyarság évkönyve. Kopott borítóval, a címlapon és a borító hátoldalán bejegyzésekkel. + Don Bosco naptár 1943. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel és borítóval.