1893 Századok. A Magyar Történelmi Társulat közlönye XXVII. évf. 2-10. sz. Szerk.: Szilágyi Sándor. Bp.,1893., Athenaeum. Kiadói papírkötésekben, 1. szám hiányzik, dohos.