19075. 371. Gelaufene Fernauktion Juwelen
4 000 HUF
0 HUF
Ezüst(Ag) női zsebóra, jelzett, jár, üveg sérült, hátlap lejár, d: 3 cm, bruttó: 19,6 g
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit