Vágó Pál (1853-1928) festménye után Pap(p) Henrik (1864-1910). Víg Társaság. Az orsz. m. képzőművészeti társulat műlapja 1890-re. Rézkarc, papír, jelzett a karc alatt foltos. 20,5x31 cm.