10304. 371. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
11 000 HUF
0 HUF
Tóth B László (1906-1981): Kilátás a túlsó partra. Gouache, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×31 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk