10291. 371. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
15 000 HUF
0 HUF
Szeift Béla (1944-2012): A híres kétfejű. Akvarell, filctoll, merített papír, jelzett, datált (2004), hátoldalán is autográf felirattal, 32,5x24 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : ekb