10244. 371. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
1 000 HUF
0 HUF
Réti Mátyás (1922-2002): Eger. Színes linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, lap széle foltos, metszet ép, 25×34,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert