PCSVm jelzéssel: Cím nélkül: Olaj, karton, keretben, 25×15 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/371/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/PCSVm-jelzessel-Cim-nelkul-Olaj-karton-keretben-25C39715-cm~II2163882
2163882
10223
371
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: PCSVm jelzéssel: Cím nélkül: Olaj, karton, keretben, 25×15 cm