10351. 371. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
1 600 HUF
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Szélfútta fák. Rézkarc, papír, datált (928), számozott (1/4), lap széle sérült, rézkarc ép,19,5×25 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit