Krupka Ferenc (1870-1928): Lóvásár. Olaj, vászon, jelzett és datált (K... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/371/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Krupka-Ferenc-1870-1928-Lovasar-Olaj-vaszon-jelzett-es-datalt-Krupka-1925-enyhen-se~II2163134
2163134
10163
371
100000
Rufpreis:
100 000 HUF 270,27 EUR , 294,12 USD
Beschreibung: Krupka Ferenc (1870-1928): Lóvásár. Olaj, vászon, jelzett és datált (Krupka 1925), enyhén sérült. Díszes, sérült keretben, 60×80 cm
: kozár_edit
Katalognummer: