10160. 371. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF
0 HUF
Körtvélyessy Magda (1930 k.-): Virágok. Olaj, papír, kartonra kasírozva, jelzett, hátoldalán dedikált és datált (2002. máj. 15, Bp.), üvegezett fa keretben, 26,5x19 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert