Kádár jelzéssel, össz. 2 db mű: Férfi portrék. Akvarell, papír, 41,5×2... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/371/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Kadar-jelzessel-ossz-2-db-mu-Ferfi-portrek-Akvarell-papir-41-5C39729-cm~II2165129
2165129
10146
371
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: Kádár jelzéssel, össz. 2 db mű: Férfi portrék. Akvarell, papír, 41,5×29 cm
: tánczos_gábor