DOS 85 jelzéssel: Libaetetés. Olaj, vászon, széleinél enyhén sérült, 3... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/371/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/DOS-85-jelzessel-Libaetetes-Olaj-vaszon-szeleinel-enyhen-serult-30x50-cm~II2166370
2166370
10067
371
Beschreibung: DOS 85 jelzéssel: Libaetetés. Olaj, vászon, széleinél enyhén sérült, 30x50 cm
: kozár_edit