Bráda Tibor (1941-): Csendélet denevérrel. Olaj, vászon, jelzett és datált (Bráda 1977), hátoldalán a művész autográf, kissé hiányos címkéjével és a Képcsarnok Vállalat hiányos raglapjával, keretben 60×70 cm