10000. 371. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
8 000 HUF
0 HUF
Almásy Aladár (1946-): Rózsatangó. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (28/100), enyhén foltos, üvegezett keretben, 39×29 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert