1995 Leisztner Piroska (1938-): Nőszirom. Monotípia, papír, jelzett (h... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/371/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/1995-Leisztner-Piroska-1938-Noszirom-Monotipia-papir-jelzett-hatoldalan-is-uvegezett~II2165279
2165279
10171
371
Rufpreis:
4 000 HUF 10,81 EUR , 11,76 USD
Beschreibung: 1995 Leisztner Piroska (1938-): Nőszirom. Monotípia, papír, jelzett (hátoldalán is), üvegezett fa keretben, hátoldalán Független Magyar Szalon kiállítási címkével, 43x43 cm
: kozár_edit