Tűzoltó taktikai ismeretek. Bp., 1959. BM. Orsz. Tűzrendészeti Parancs... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/371/kategorien~Bucher/Bucher-Technik~1000011/Tuzolto-taktikai-ismeretek-Bp-1959-BM-Orsz-Tuzrendeszeti-Parancsnoksaga-Felvaszon-kot~II2130326
2130326
17260
371
Books: Technics
Beschreibung: Tűzoltó taktikai ismeretek. Bp., 1959. BM. Orsz. Tűzrendészeti Parancsnoksága. Félvászon kötésben.
: kozár_edit