Pilissy Lajos-Pálvölgyi Árpád-Balázs Fülöp: A fémek és az ember. Bp.,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/371/kategorien~Bucher/Bucher-Technik~1000011/Pilissy-Lajos-Palvolgyi-Arpad-Balazs-Fulop-A-femek-es-az-ember-Bp-1952-Muvelt-Nep-~II2149232
2149232
17264
371
Books: Technics
Rufpreis:
1 600 HUF 4,32 EUR , 4,71 USD
Beschreibung: Pilissy Lajos-Pálvölgyi Árpád-Balázs Fülöp: A fémek és az ember. Bp., 1952., Művelt Nép. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
: kozár_edit