Énekeskönyv a csehszlovák köztársasági magyar reformátusok használatára. A zsinat által elrendelt kiadás. Párkány, 1937, harmadik kiadás. Félvászon kötésben. A borítón "Felvidék visszatért! 1938-39" felirattal. Kopott borítóval, helyenként foltos lapokkal.