15095.
371. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Salzburg. Stadt und Land, Salzkammergut mit Angaben für Automobilisten. Grieben Reiseführer 48. Berlin, 1931, Grieben, 186+6+2+13 p.+4 t. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, sérült gerinccel, kopott borítóval, a kihajtható térképeken a hajtások mentén szakadással.