15038.
371. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Polonyi Ferenc: Letűnt világok romjain. Utirajz 42 képppel és 2 térképvázlattal. Pécs, 1931., Pius-Gimnázium, (Haladás-ny.), 162 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.