15015.
371. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Kós Károly: Kalotaszeg. Kolozsvár, 1937, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói vászonkötésben, kopásnyomokkal, gerince sérült. + Kós Károly: Erdély. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kopásnyomokkal.