Bücher: Minibücher

Zahl der Lose: 6

Bikkessy viselet-gyűjteménye. 1816-1820. Szerk.: Haiman György. Bp., 1987., Zrínyi-ny.,179 p.+44 t. Kiadói foltos, kopott nyl-kötés, kiadói műanyag védőborítóban, foltos, kopott borítóval. Megjelent 2000 példányban.
17441.

Rufpreis:
1 400 HUF
Szelényi Károly: New York. Bp.,é.n.,Kossuth. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói bársony-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1500 magyar, 250 angol és 250 német nyelvű példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került. Német nyelvű példány.
17442.

Rufpreis:
1 400 HUF
Rohlwes János Miklós: Kutyapatika. Eborvos. Németül írta egy orvos, magyarul egy nem-orvos. Szilágyi Irén utószavával. Bp.,1988, Agrárinformációs Vállalat-ny., 66+2 p. Kiadói papírkötés. Reprint kiadás.
17443.

Rufpreis:
1 400 HUF
Pablo Neruda: Száz szerelmes szonett. Ford. és a jegyzeteket írta: Somlyó György. Szász Endre illusztrációival. Bp., 1962., Magyar Helikon. Kiadói aranyozott műbőr-kötésben. Számozott (1136./1400) példányban.
17444.

Rufpreis:
1 000 HUF
C. F. Ramuz: A nagy-nagy sondrebondi háború. Ford. és az utószót írta: Örvös Lajos. Kondor Béla illusztrációival. Bp., 1960., Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés.
17445.

Rufpreis:
1 400 HUF
Cicaságok. Helen Exley ajándékkönyve. Vál.: Helen Exley. Ford.: Babits Péter. Pécs,1998,Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés.
17446.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF