Molnár Vid Bertalan: Imák és intelmek a magyar kath. hadfiak számára. Budapest, 1905, Szent-István-Társulat. Tizenegyedik kiadás. Kiadói félvászon kötésben, kopottas borítóban, benne a tulajdonos nevével