Imák és intelmek a magyar kath. katonák számára. Molnár Vid Bertalan tábori lelkész, c. kanonok, apostoli protonotárius után. Bp., 1917, Stephaneum Nyomda R.T. Kiadói vászonkötésben, enyhén kopott.