Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 61

16601.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Eduardo Rózsa-Flores: Mocskos háború. Egy magyar önkéntes a jugoszláviai háborúban. Bp.,1994., Bereményi. Kiadói papírkötés.
16602.

Rufpreis:
1 400 HUF
23
Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. József királyi herceg tábornagy úr őfensége előszavával. Bp., é.n. [1928], Franklin. Számos fekete-fehér képmellékletekkel, és térképvázlatokkal. Kiadói díszes, dúsan aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kijáró mellékletekkel.
16603.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Vitéz Báró Roszner István: Katonák, népek, események. Bp., én., Singer és Wolfner, 595 p.+ 3 t. (kihajtható térképek.) Kiadói kopott félvászon-kötés, laza fűzéssel, hiányzó címlappal.
16604.

Rufpreis:
1 800 HUF
16605.

Rufpreis:
2 400 HUF
vitéz Magasházy László, et alii (szerk.): Nemzetvédelem országvédelem. Budapest, 1943, Az Országos Nemzetvédelmi Szövetség kiadása. Kiadói papírkötésben
16606.

Rufpreis:
4 000 HUF
Prónai Lajos: A puszták börtönében. Magyar hadifoglyok kalandozása Orosz-Turkesztánban. Bp.,[1929],Szent István-Társulat,(Stephanaeum-ny.), 77+3 p.+ 16 t. (fekete-fehér fotók, 8 levélen.) Kiadói kopott egészvászon-kötés, de belül jó állapotban.
16607.

Rufpreis:
2 000 HUF
22
Kis András: A Magyar Honvédség újjászervezése. Bp., 1995, Zrínyi Kiadó. Szerző által dedikált. Kiadói papírkötésben.
16608.

Rufpreis:
1 200 HUF
Vegyes könyv tétel, 4 db: A II. világháború repülői és légicsatái, h.n., 2000, Black & White kiadó, kiadói kartonált kötésben; Olaf Groehler: A légi háborúk története, Bp., 1983, Zrínyi Katonai Kiadó, kiadói egészvászon kötésben, kiadói védőborítóban; Nagyváradi - M. Szabó - Winkler: Fejezetek a magyar katonai repülés történetéből, Bp., 1986, Műszaki Könyvkiadó, kiadói kartonált kötésben; M. Szabó Miklós: A Magyar Királyi Honvéd Légierő a második világháborúban, Bp., 1987, Zrínyi Katonai Kiadó, kiadói papírkötésben, enyhén kopottas állapotban.
16609.

Rufpreis:
1 000 HUF
16610.

Rufpreis:
2 000 HUF
Nádasi Alfonz OSB: Hadinapló. Szerk.: Lukácsi Zoltán. Győri Egyházmegyei Levéltár Kiadványai Források, feldolgozások 9. Győr, 2009., Győri Egyházmegyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Megjelent 1500 példányban.
16611.

Rufpreis:
1 200 HUF
Magyarország hadtörténete I-II. kötet. Szerk.: Liptai Ervin, Borus József, Tóth Sándor. Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Bp.,1985, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói műanyag védőborítóban, ex libris-szel.
16612.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF