Kincs István: Az Irsay ősök. Ifjúsági regény. Szombathely,[1943.],Martineum Rt., 151+3 p. Második kiadás. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.