Dr. Vadász Lajos: Magánjogunk főbb elvei és az új jogfejlődés. I. kötet. Szeged., 1926., Endrényi Lajos-ny., 3+367 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, kissé dohos.